המרכז הישראלי לטיפול
בהפרעות טורדניות-כפייתיות (OCD)
שדרות המקצועות, מודיעין
086532023


 
 
ע.נ
 
אני הגעתי למרכז לטיפול בOCD במהלך חודש אוגוסט, ההגעה למרכז הייתה בעיקר בגלל רצונם של הורי, אך כמובן שאני גם הבנתי שאני במצב שאינו טוב ואינו יכול להימשך.
החודשיים שקדמו להגעה למרכז היו החודשיים הנוראיות בחיי, הרגשתי כאילו אני כלוא בכלא אכזרי שכל יום נהיה יותר ויותר אכזרי.
הטקסים שלי בעיקר התרחשו בשירותים ובמקלחת, השירותים והמקלחת תמיד היו מחוברים, זאת אומרת שאין מצב שאני יכנס לשירותים ולא יתקלח, אני הייתי יכול להגיע למקרים של שיא בהם הייתי 7 שעות בשירותים!! בזמן זה הייתי מבזבז כמות מטורפת של 4 חבילות מגבונים, המגבונים שמשו בעיקר לניקיון השירותים אך גם לניקיון עצמי.
וכמובן שהטקסים היו ממשיכים גם אחרי השירותים, אני זוכר את עצמי יושב ודואג לכך שעוד מעט אני צריך להיכנס לשירותים, ככל שניסיתי להילחם בOSD לא הצלחתי.
הייתי רוצה כל כך לצאת מהשירותים אך לא הייתי יכול, כאילו מישהו נועל לי את הדלת ואומר לי שרק אם יסיים את הטקסים אני יוכל לצאת מהשירותים.
גם שינה מחוץ לבית הייתה לי כדבר קשה מאוד, אני לא הייתי יכול לישון על מצעים שאינם המצעים שלי שבמיטה שלי.
בתחילת הקיץ כאשר הורי הציעו לי לגשת לטיפול בOCD, אני ממש לא הסכמתי, אפילו אפשר להגיד שפחדתי מלגשת לטיפול.
אך כעבור כחודשיים הבנתי שאין לי אפשרות אחרת להיפתר מהסבל הגדול הזה חוץ מטיפול בOCD בחודשיים אללו הOCD שלי גדל מאוד, משעתיים בשירותים(גם זמן רב) גדל הזמן ל6-7 שעות בשירותים. גם הכמות המגבונים גדלה בטירוף מחבילה אחת גדל השימוש ב4 חבילות.
 באיזה שהוא שלב הייתי פשוט מתחיל לבכות מהידיעה שאני עכשיו צריך להתקלח(ולהיכנס לשירותים)
אני זוכר את עצמי ביום הולדת שלי שהתרחש בקיץ, כלוא בשירותים. התעוררתי בבוקר בסביבות 10:00 ונכנסתי לשירותים ופשוט לא יכולתי לצאת מהשירותים, אני יצאתי מהשירותים בערך ב15:00 והבנתי איך מצבי קשה מאוד.
כיום אני לאחר טיפול במרכז לטיפול בOCD אדם אחר! המרכז פתח לי את הדלת מהמצב הקשה שהייתי בו, אפשר להגיד שהמרכז בעצם הוציא אותי מהכלא הארור שנקרא OCD .
כיום אני יכול להתקלח בזמן של 5 דקות כמו כל אדם אחר ויכול לבצע את כל רצוני בלי חשש שעוד מעט צריך להיכנס לשירותים או שצריך להתקלח.
גם בעיית השינה מחוץ לבית שלי נפתרה ובעוד חודש אני יסע למסע לפולין, למסע זה אני לא הייתי יכול לצאת אלמלא הטיפול בOCD.
וטיפ קטן מימני לקורא הסובל מOCD, אל תפחד לגשת לטיפול!! תאמין בעצמך ותדע שאת הכול אתה יכול לפתור ומה שצריך זה רק את הרצון שלך להיפתר מהאויב הקשה הOCD!! תאמין בטיפול ותפעל לפי כל מה שאומרים לך! ובכך תוכל לפתור את עצמך מהOCD
אני רוצה להודות לאנשים שעזרו לי לצאת מהכלא של הOCD: רותם קרן, ד"ר בן ארוש, פרופסור זוהר, שני בליסיאנו, שחר צדוק, יעל וילנר ולכל שאר המדריכים...
המרכז הישראלי לטיפול בהפרעות טורדניות כפייתיות (OCD)     טלפון 0773303667, 086532023     כתובת: שדרות המקצועות 20, מודיעין

מפת האתר          יצירת קשר
עיצוב ובניית האתר: חיפושית מולטימדיה
לייבסיטי - בניית אתרים