המרכז הישראלי לטיפול
בהפרעות טורדניות-כפייתיות (OCD)
שדרות המקצועות, מודיעין
086532023


 
 
חשבתי שאני לא בסדר שאני משוגעת,
שרצים לי בראש "סרטים" שמה לעזאזל עשיתי שמגיע לי לחיות בכזה סבל בשנים שאמורות להיות הכי יפות שלי. הלכתי לטיפול פה לקחתי כדורים הומאופטים שם, הלכתי לרופאה לפסיכוטרפיסטית,פסיכוליגית ומה לא. בשלב שפסיכיאטר איבחן לי את האוסידי התחלתי לבכות מאושר, שסוף סוף משהו מוכיח שאני לא משוגעת. חיפשתי תקופה ארוכה אחר משהו שידע לעזור לי, לצערי נפלתי גם למקום אחד במשך 9 חודשים שלמעשה קיבלתי טיפול "הפוך" שרק החמיר את המצב. כן. הגעתי גם למצב שרציתי לשים קץ לחיי.
ממש בימים הכי נוראיים שחוויתי, אמא שלי קיבלה המלצה,אפשר להגיד אפילו בלי יותר מדי רקע או פרטים, על מקום שהציל ילדה עם אוסידי. שהיא הייתה בקרשים וקמה משם. את האמת?כבר לא היה לי מה להפסיד אז באתי למרכז, לבושה בטרנינג וטישרט, 10 קילו יותר, עצובה,שבורה, ובגדול מיואשת. מיואשת מזה ש21 ושנה אני חיה עם משהו שמקום אחד במודיעין אמור לרפא. החלטתי לשים את כל הביצים בסל הזה, סל שאם תשאלו אותי הפך אותי לא רק לבנאדם חיי נושם פעיל חייכן שמח וחברותי. אלא הוכיח לי שאני בחורה חזקה! אם בהתחלה קיללתי את זה שדווקא זו ההפרעה שלי? היום אני שמחה שזו ההפרעה שלי כי נרפאתי. 
המרכז הישראלי לטיפול בהפרעות טורדניות כפייתיות (OCD)     טלפון 0773303667, 086532023     כתובת: שדרות המקצועות 20, מודיעין

מפת האתר          יצירת קשר
עיצוב ובניית האתר: חיפושית מולטימדיה
לייבסיטי - בניית אתרים