המרכז הישראלי לטיפול
בהפרעות טורדניות-כפייתיות (OCD)
שדרות המקצועות, מודיעין
086532023


 
 
בס"ד                                                                                         י"ט כסלו תש"פ  17.12.19 
 
שמי מוישי בן 18 מהמרכז.
אליכם צוות מרכז הישראלי לטיפול באו סי די, ולעומד בראש הלא הוא ד"ר בן ארוש. ולפרופסור זוהר. ולכל המדריכים והמדריכות. ולצוות המזכירות.
ברצוני להביע לכם תודה מקרב לב על המהפכה שעשיתם לי בחיי.
אין שןם דבר שיכול לתאר את השמחה והחיות שקיבלתי בחיים שלי אחרי שטופלתי אצלכם.
שנים של סבל בל יתואר. לחצים, מצוקות. בעיות רגשיות. בעיות חברתיות. ומה לא. שנים שלא יכולתי להתרכז בלימודים,.שנים שלא יכולתי להשתתף בכל מיני אירועים שבהם נמצאים הרבה אנשים נכנסתי לחרדה כל פעם. איך שמסתכלים עלי ועל הנשימה שלי. הייתי כל הזמן עסוק במחשבות. שלא נתנו לי להתרכז בדברים חיוביים. הייתי יושב בשיעורים בישיבה וכל הזמן הרגשתי שאני הולך להיחנק. ופחדתי שמסתכלים עלי, ועוד הרבה מצוקות שאין לי כח לפרט פה הכל ואני לא יגמור אף פעם.
פתאום אחרי כמה חדשים שטופלתי אצלכם קבלתי את החיים שלי במתנה מחדש. למשל הייתי יושב בהופעה ובכלל לא התחברתי למצב ולשירים, פתאום התחלתי להתחבר, והרגש שלי התחיל לפעום בי. הצלחתי להתרכז בלימודים בישיבה, הצלחתי להקשיב לשיעורים בישיבה.
10 שנים שהייתי משוכנע שיש לי קשיי נשימה ושאני צריך לעבור השתלת ריאות ועוד כל מיני שטויות...
ניסינו ללכת לכל מיני פסיכולוגים ושום דבר לא עזר, עד שפתאום היה נראה שעלו סוף סוף על הבעיה ועשיתי בדיקת מוקסו (ADHD) וגילו שיש לי חוסר ריכוז במצב חמור ונתנו לי ריטלין. ולקחתי ריטלין כמה חדשים, ולא הרגשתי שהמצב שלי השתפר. והלכנו לעוד פסיכולוגים והמצב מאוד החמיר, היו לי מחשבות על זה שאולי אני יחשוב להתאבד וכדו'. עד שהלכתי לאיזה פסיכיאטר מומחה והוא הבחין שיש לי או סי די. והפנה אותי אליכם.
התחלתי את הטיפול אצלכם ואני לא הבנתי מה זה קשור בכלל אלי כל הטיפול הזה. עד שכעבור כמה חדשים שטופלתי אצלכם הרגשתי שאני יצאתי מהחושך לאור. מכל הבחינות. כל מה שהציק לי והפריע, הכל נעלם פתאום.
אני לא יודע איך בעיה אחד (כלומר או סי די) יכול להכיל כל כך הרבה דברים כל כך הרבה סימפטומים וכשמטפלים בזה כל הדברים נעלמים.
אני יכול להוציא ספר שלם או אפילו כמה ספרים על כל מה שעברתי בחיי, ועל זה שעשיתם לי מהפכה בחיים שלי. כל מה שכתבתי פה זה אולי שני אחוז. הייתי צריך לכתוב לכם הרבה יותר.
השם יעזור שתוכלו לטפל בעוד אנשים, ואנשים שסובלים שה' יכוין אותם להגיע לטיפול במקום הנכון. ותצליחו לשקם עוד אנשים.
תודה תודה רבה!
מוישי!
המרכז הישראלי לטיפול בהפרעות טורדניות כפייתיות (OCD)     טלפון 0773303667, 086532023     כתובת: שדרות המקצועות 20, מודיעין

מפת האתר          יצירת קשר
עיצוב ובניית האתר: חיפושית מולטימדיה
לייבסיטי - בניית אתרים