המרכז הישראלי לטיפול
בהפרעות טורדניות-כפייתיות (OCD)
שדרות המקצועות, מודיעין
086532023


 
 
שלום קוראים לי ד. ההפרעה טורדנית כפייתית קיימת אצלי מגיל 12 ואפילו לפני. היה קושי מאוד גדול בהתלבטויות, אפילו בדברים הכי קטנים- איזה פירות לקחת בסופר, איפה לאכול שאני יוצא וכו' תחשבו שעל דברים יותר מהותיים זה היה לי עוד יותר קשה להחליט. היה לי גם בנושא כשרות, הרבה שאלות אישור אם פגעתי באנשים והרבה מאוד התנצלויות. סבלתי מאוד. כמובן שיש עוד הרבה דברים שאני חוויתי וחווה מה-OCD.
ניסיתי כל מיני טיפולים לפני שהגעתי למרכז לטיפול ב-OCD. הייתי אצל פסיכולוג ואח"כ אצל פסיכיאטר עם טיפול תרופתי. אך טיפול תרופתי לא היה מספיק כדי להוריד את רמת ההפרעה לאורך זמן. הפסיכאטרים חשבו שה-CBT לא יתאים לי בגלל שאני על הספקטרום האוטיסטי (יש אחוז לא קטן של אנשים מהספקטרום שיש להם OCD מאשר האוכלוסייה הכללית). היו לי תקופות מאוד קשות, ההורים שלי רצו לעזור לי אך לא ידעו איך. 
עד שאבא שלי בירר ודיבר עם פרופסור זהר איך אפשר לטפל בזה והוא אמר לו שכדאי לי ללכת למרכז לטיפול ב-OCD במודיעין. 
אני התחלתי את הטיפול הזה ובהתחלה מאוד סבלתי, ראיתי רק חושך. חשבתי שאני לא מתקדם לשום מקום. רציתי לעזוב את הטיפול אך ההורים המקסימים שלי התעקשו ואמרו לי להמשיך. לבסוף ראיתי ואני רואה תוצאות וזה רק הולך ומשתפר כל הזמן. אל תתייאשו!!! 
אני מצליח לדבר, לשוחח ולתקשר כמו שלא היה לי בחיים שלי, אני מרגיש מאושר כל כך. סוף סוף אני יכול לתפקד בעבודה שלי, מה שקודם היה קטסטרופה. 
אני רוצה ללכת ללמוד באוניברסיטה ולגור במעונות ולהיות עצמאי. אני החלטתי פחות או יותר מה אני רוצה ללמוד ואני כנראה בעוד שנה וחצי אלך ללמוד באוניברסיטה. זה כל כך מרגש אותי. אני רוצה לקום כל בוקר ולחיות את החיים האלה, יש כל כך הרבה מה לחוות,ללמוד ולהעשיר. 
אני שמח מאוד שהלכתי לטיפול הזה. אז שיהיה לכל המטופלות והמטופלים הרבה הרבה בהצלחה!!!
המרכז הישראלי לטיפול בהפרעות טורדניות כפייתיות (OCD)     טלפון 0773303667, 086532023     כתובת: שדרות המקצועות 20, מודיעין

מפת האתר          יצירת קשר
עיצוב ובניית האתר: חיפושית מולטימדיה
לייבסיטי - בניית אתרים