המרכז הישראלי לטיפול
בהפרעות טורדניות-כפייתיות (OCD)
שדרות המקצועות, מודיעין
086532023


 
 

הסיפור שלנו התחיל כשהילדה שלנו עברה לחטיבה. חשבנו שנפלו עלינו השמיים. היא היתה עושה כל דבר מספר פעמים (לובשת חולצה מספר פעמים, עולה במדרגות מספר פעמים ועוד). היא היתה חוזרת על כל פעולה מספר פעמים.

היא היתה ילדה מאוד פעילה בתנועה, היו לה המון תחביבים וחוגים. את הכל היא עזבה. הכל הלך והצטמצם, עד שהיא הגיעה להימנעות מוחלטת, כמעט מכל פעולה בסיסית (אפילו ללכת לבי"ס). בנוסף, היו אנשים ספציפיים שהיא לא היתה מסוגלת לפגוש אותם. שגם מהם היא נמנעה. לאט, לאט, היא התחילה להסתגר בבית ולהימנע כמעט מהכל.

התחלנו ללכת לכל מיני פסיכולוגים קלינים, שעברו את כל המבחנים של האקדמיה. במקום לתת מענה מקצועי, הכניסו אותנו למעגל של רגשות אשם ולתחושה שאולי הילדה עברה איזושהי התעללות. אני לא יכולה לקרא לזה "טיפול", כי זו היתה רשלנות רפואית שנגררה כמעט חצי שנה. חצי שנה של סבל יומיומי ואוירת טרור בבית. הלכנו על "קצות האצבעות". קיבלנו הדרכה כושלת מאותם אנשים לא מקצועיים. וזה כמובן לא מנע כלום, אלא רק הגביר את כל התופעות.

אחרי חצי שנה של יאוש וכאב לב, הגענו אל המרכז של ד"ר עודד בן ארוש. בטיפולו המקצועי והמותאם, חל שיפור בתוך כמה ימים בודדים. קיבלנו את הילדה שלנו במתנה. ד"ר בן-ארוש היה תמיד זמין לשאלותינו (בהתחלה כל יום). הרגשנו שסוף, סוף מישהו יכול להביט לנו בעיניים ולהבין מה באמת עובר על הילדה שלנו. ובנוסף, כמובן, לתת לנו ולה כלים להתמודד עם המצב, שעד לפני כמה זמן, נראה לנו כמו סוף העולם. הרגשנו פעם ראשונה שמישהו "נותן לנו יד" ומוביל אותנו למקום הנכון.

המרכז שוכן במודיעין ואנחנו גרים בצפון הארץ, נעזרנו בתכנת הסקייפ. וכשהיינו צריכים להגיע למרכז שילבנו גם עצירה נחמדה בדרך.

השקט חזר לביתנו. הטרור שהשתלט על כל פינה, נעלם כלא היה. מי היה מאמין?! חלום שהתגשם...

אם גם אתם הורים לילדים, או שאתם בעצמכם סובלים מהפרעה טורדנית כפייתית, אל תהססו לשניה. בעלי שכבר איבד כל אמונה בפסיכולוגים, קורא למרכז של ד"ר בן ארוש: "מרכז מציל חיים". זה לא רק הילד שסובל. כל המשפחה סובלת יחד איתו. ההורים, האחים... כולם. אין מקום להתלבטות.

אם היה לילד שלכם חור בלב, הייתם טסים לקצה השני של העולם? אז גם כאן, אין מקום לשאלות. לא המרחק ולא הכסף. פשוט להגיע, לקבל את הטיפול (CBT) הכי מקצועי שיש ולדעת שאתם בידיים הכי טובות. לקצר את הסבל, לחזור לשגרה שפויה ונעימה בתוך זמן קצר (הטיפולים האחרים כמו הדינמי, לא רק שלא יעיל, אלא לוקח שנים ולא עוזר בכלום). שימו לב שבטיפול טוב, תוכלו כבר להרגיש שיפור משמעותי תוך שלושה שבועות.

זה הדבר הכי נכון שאתם יכולים לעשות למי שיקר לכם באמת!

אם אתם הורים לילדים ועדיין אתם מתלבטים, אני אשמח לשוחח אתכם (רק בשביל למנוע סבל מיותר לעוד ילדים נוספים). תוכלו לקבל את הטלפון שלי, אחרי התייעצות עם ד"ר בן ארוש.

אומרים ש"כל המציל נפש אחת בישראל, כאילו הציל עולם ומלואו". ד"ר בן ארוש ממשיך להציל עולמות שלמים.

תודה גדולה! אדם יקר! קשה לתאר במילים כמה עזרת לנו. תמשיך להציל משפחות שלמות. בהצלחה בשליחותך המסורה והמקצועית.

המרכז הישראלי לטיפול בהפרעות טורדניות כפייתיות (OCD)     טלפון 0773303667, 086532023     כתובת: שדרות המקצועות 20, מודיעין

מפת האתר          יצירת קשר
עיצוב ובניית האתר: חיפושית מולטימדיה
לייבסיטי - בניית אתרים